Wynajem mammobusu / współpraca

Na życzenie naszych Partnerów udostępniamy mammobusy firmom. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajęciem mammobusu w celu przeprowadzenia badań pracowniczych dla pań powyżej 35 roku życia w Państwa zakładzie pracy, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Wynajem mammobusów umożliwiamy firmom na dowolny czas potrzebny do przeprowadzenia badań wśród zatrudnionych kobiet. Dzięki takiej współpracy, aktywnie przyczyniają się Państwo do poprawy profilaktyki chorób piersi w Polsce.

Współpracujemy z organizacjami charytatywnymi i fundacjami zrzeszającymi pacjentów. Zajmujemy się kompleksową organizacją badań mammograficznych.

Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje zainteresowane prowadzeniem badań mammograficznych na swoim terenie lub w ramach organizowanych akcji profilaktycznych i kampanii społecznych.

W ramach usług dla firm i organizacji zapewniamy:

1. Przyjazd mammobusu wraz z obsługą techniczną i wykonywanie badań na terenie zakładu pracy.

2. Przygotowanie opisów badań przez doświadczonych lekarzy radiologów.

3. Listowne przekazanie wyników badań wszystkim paniom, które zgłoszą się na badania.

Zapraszamy do współpracy gminy, instytucje pozarządowe oraz firmy. Zainteresowanych prosimy o kontakt, z krótkim opisem Państwa oczekiwań pod adresem e-mailowym wynajemmammobusu@luxmed-diagnostyka.pl