Zapraszamy do nowej pracowni mammograficznej w Szpitalu św. Elżbiety w Warszawie

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej stacjonarnej pracowni mammograficznej w Szpitalu św. Elżbiety na ulicy Seweryna Goszczyńskiego w Warszawie.  Pracownia wyposażona została w  cyfrowy aparat mammograficzny GE Senographe Essential, który pozwala na maksymalny komfort badania dla Pacjentek, a także gwarantuje doskonałą jakość obrazu i oprogramowania dla lekarzy radiologów, którzy opisują badania.

W nowej pracowni wykonywane są badania w ramach NFZ na podstawie skierowania lekarskiego od lekarzy specjalistów z placówek medycznych LUX MED lub wskazanych przez LUX MED np.  ginekolog, onkolog, chirurg onkologiczny.

Placówka  realizuje także badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Nie wymagają one skierowania lekarskiego i mogą być wykonane co 24 miesiące lub co 12 miesięcy w przypadku Pań znajdujących się w grupie ryzyka.

Podobnie jak w przypadku pracowni na terenie Szpitala Bielańskiego przy ulicy Cegłowskiej 80 oraz przy Centrum Medycznym Medycyna Rodzinna na ulicy Żwirki i Wigury 39 w Warszawie, do pracowni w Szpitalu św. Elżbiety obowiązuje rejestracja pod ogólnopolskim numerem telefonu 58 666 24 44 lub poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.mammo.pl.

Jednocześnie przypominamy, że zarejestrowane Panie przed wejściem do gabinetu proszone są o  stawienie się w recepcji mammograficznej w celu potwierdzenia badania.

Serdecznie zapraszamy