Warszawa - badania w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne bez skierowania w Programie Profilaktyki Raka Piersi w Warszawie.

W 2023 roku po raz pierwszy mammografię w programie będą mogły wykonać Panie urodzone w 1973 roku. Jednocześnie przypominamy, że do końca roku po raz ostatni w badaniu mogą wziąć udział Panie, które urodziły się w 1954 roku.

Badania można wykonać w placówkach Grupy LUX MED po obu stronach Wisły:

OCHOTA ? pracownia mammograficzna, ul. Żwirki i Wigury 39, od głównego wejścia w lewo, do końca korytarza gabinet nr 9

BIELANY ? pracownia mammograficzna, Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80 – wejście od ul. Marymonckiej (przez blok H od strony przychodni -lewe skrzydło szpitala) lub wejście główne

MOKOTÓW ? pracownia mammograficzna, Szpital św. Elżbiety, ul. S. Goszczyńskiego 1 ? przy kaplicy schodami w dół i w lewo. Konieczna wcześniejsza rejestracja przed badaniem w recepcji na poziomie -1; badanie – gabinet nr 4 na poziomie -1

PRAGA POŁUDNIE ? pracownia mammograficzna, LUX MED Onkologia Szpital Fieldorfa, ul.  gen. A. E. Fieldorfa ?Nila? 40 . Z powodu remontu szpitala wejście od ul. Perkuna. Za rejestracją diagnostyczną należy skręcić w lewo, następnie 4 drzwi po prawej stronie.

Rejestracja pod numerami telefonów: 58 666 24 44,  22 338 19 60 lub poprzez formularz  http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.