Śląski Ośrodek Onkologii Sanivitas partnerem LUX MED Diagnostyka

Z przyjemnością informujemy, iż do prowadzonego  przez LUX MED Diagnostyka  projektu  „Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” realizowanego przy wsparciu Funduszy Norweskich dołączył  Śląski Ośrodek Onkologii Sanivitas (www.sanivitas.pl), który prowadzi przychodnie w Zabrzu, Bytomiu oraz Rybniku.

W ramach tej współpracy w dniach 11 – 13 sierpnia  2015 r. w Zabrzu przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50 – 69 lat w zakresie Populacyjnego  Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, zaś Panie w wieku 40 – 49 lat oraz 70 – 75 lat będą mogły skorzystać z badań prowadzonych w ramach Funduszy Norweskich.  Mammobus będzie znajdował się na Alejach Wojciecha Korfantego 18 przy basenie Aquarius Kopernik.

Warunkiem skorzystania z bezpłatnego badania realizowanego w ramach Funduszy Norweskich  jest  wcześniejsza rejestracja i  skierowanie lekarskie. Skierowanie to można odebrać w przychodni POZ GALERIA ZDROWIA Sanivitas w Zabrzu przy ul. Św. Barbary 1 na terenie Galerii Zabrze.

Jednocześnie informujemy, że pacjentki biorące udział w pierwszym etapie diagnostycznym, w razie konieczności mają możliwość kontynuowania diagnostyki (badanie USG oraz biopsja gruboigłowa) w etapie pogłębionym w poradniach:  w Bytomiu na Placu Akademickim 15 (32 387 76 05) oraz w Zabrzu, przy ul. Św. Barbary 1 (32 411 56 57).