LUX MED partnerem strategicznym Kaufland Polska.

Z przyjemnością informujemy, że właśnie podpisaliśmy umowę z Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K. i w roku 2019 zostaliśmy jednym z partnerów strategicznych sieci.  W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu oraz w trosce o zdrowie swoich klientów i pracowniczek Kaufland Polska umożliwił LUX MED przeprowadzenie badań mammograficznych w mobilnych pracowniach mammograficznych na parkingach przy wyznaczonych marketach w całej Polsce.
 
Bezpłatne badania w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi, finansowanego przez NFZ, będą wykonywane przez nasz wyspecjalizowany i bardzo doświadczony personel medyczny. Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego zostaną ocenione przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszej diagnostyki.
 
Zachęcamy do rejestracji!  Nasze dedykowane mammografii call center odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości. Ponieważ istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.
 
Prosimy pamiętać,  że tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w naszym organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Systematycznie wykonywana mammografia pozwala odpowiednio wcześnie je wykryć i wyleczyć.

Jeśli chcesz zarejestrować się na bezpłatne badania, zadzwoń pod numer 58 666 24 44 lub wypełnij formularz rejestracyjny online na stronie www.mammo.pl/formularz.

Serdecznie zapraszamy!

Mobilna pracownia mammograficzne LUX MED w najbliższym czasie będzie stacjonowała przy następujących marketach Kaufland:
 
25 stycznia  – Grudziądz, ul. Piłsudskiego 10

26 stycznia  – Olsztyn, ul. Metalowa 2

28 stycznia  – Lębork, ul. Toruńska 6

29 i 30 stycznia  – Włocławek, ul. Kilińskiego 5

29, 30 stycznia oraz 1 i 4 lutego  – Inowrocław, ul. Poznańska 100

30 stycznia – Żary, ul. Przeładunkowa 2

30 stycznia – Polkowice, ul. mjr. Hubala 1

11 i 12 lutego – Gdynia, ul. Morska 82

14 i 15 lutego – Kościerzyna, ul. Klasztorna 11

15 lutego – Ząbkowice Śląskie, ul. Legnicka 25

19 lutego – Radzionków, ul. Unii Europejskiej 8/10

21 lutego – Strzelce Opolskie, ul. Strzelców Bytomskich 1

21 lutego – Kędzierzyn-Koźle, ul. Kozielska 36

21 lutego – Jaworzno, ul. Jana Matejki 27

21 lutego – Łódź, ul. Zgierska 104 a

21 i 22 lutego – Szczytno, ul. Bolesława Chrobrego 5

21, 22 i 25 lutego – Bełchatów, ul. Witolda Budryka 69

Badania będą obejmowały swoim zasięgiem całą Polskę. Zapraszamy w kolejnych miesiącach na nasze strony – sprawdź, czy i kiedy będziemy w Twoim mieście!