LUX MED laureatem nagrody Superbrands i tytułu Gwiazdy Jakości Obsługi

Z przyjemnością informujemy, że LUX MED po raz kolejny został nagrodzony statuetką Superbrands, która została wręczona podczas uroczystej Gali XIV edycji konkursu Superbrands 9 września w Warszawie.

Nagroda wyróżnia najlepsze marki o silnej pozycji rynkowej i dużej rozpoznawalności.  O jej przyznaniu decydowały wyniki dwóch etapów konkursu. W pierwszym wykorzystano  badanie konsumenckie 2000 marek z udziałem 10 tysięcy osób, których zadaniem było określenie, w jakim stopniu polecają bądź odradzają poszczególne marki. W kolejnym głosowali eksperci Rady Marek –specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR.

Grupa LUX MED po raz jedenasty otrzymała także tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi  w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie” w XIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Konsumenci przez cały rok oceniali ponad 46 000 firm z 200 branż – w gronie zwycięzców w 2020 roku znalazły się te, które odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku oraz są rekomendowane przez Klientów.

Serdecznie dziękujemy.