LUX MED Diagnostyka na Wielkim Tczewskim Festynie Zdrowotnym

Już po raz kolejny zjawimy się na Festynie „Zadbaj o zdrowie”, organizowanym na terenie Centrum Handlowego „Atrium” Galeria Tczew. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę 12 czerwca w godz. 15:00 – 18:00. Patronat nad wydarzeniem objął Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa.

W Festynie udział wezmą firmy medyczne i przychodnie, które zaoferują możliwość bezpłatnych konsultacji, zabiegów, czy badań. LUX MED Diagnostyka przygotuje stanowisko, gdzie Kobiety w każdym wieku będą miały możliwość zadania nurtujących pytań, związanych z profilaktyką raka piersi. Poza tym dostępne będą anatomiczne modele piersi, na których można będzie nauczyć się, jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi. Każda Pani otrzyma również materiały edukacyjne, związane z mammografią i będzie miała możliwość zarejestrowania się na badanie w mammobusie.

Organizatorem Festynu jest Przeorat Pomorski Orderu Świętego Stanisława. W  latach ubiegłych Festyn spotkał się z dużym zainteresowaniem Mieszkańców, z wszechstronnych porad, zabiegów i konsultacji medycznych skorzystało ok. 2500 osób.

Oprócz części medycznej, nie zabraknie na pewno dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych, występów artystycznych oraz konkursów.

W imieniu LUX MED Diagnostyka oraz Organizatorów serdecznie zapraszamy na Festyn!

Jednocześnie zachęcamy Mieszkanki Tczewa i okolic w wieku 40 – 75 lat do rejestracji na najbliższe, bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się już 8 czerwca (w środę) przy Sklepie Kaufland, ul. Kwiatowa 17. Rejestracja na badania pod nr tel. 58 666 24 44 lub poprzez formularz na stronie www.mammo.pl/formularz