Dzień otwarty w Fitness Clubie z udziałem LUX MED

AQUA PARK Zakopane zaprasza na dzień otwarty Fitness Clubu, znajdującego się na terenie obiektu. Już w najbliższy piątek – 21 października miedzy 16:00 a 21:00 na przybyłych czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych przez Organizatorów.

Jako, że październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, jedną z atrakcji będzie stanowisko edukacyjne, na którym pracownicy LUX MED wyedukują kobiety w zakresie prawidłowej profilaktyki piersi – udzielą informacji dotyczących badań profilaktycznych (mammografii) oraz samobadania. Na miejscu dostępne będą fantomy piersi, na których wszystkie panie będą mogły nauczyć się, jak badać własne piersi. Rozdamy paniom materiały edukacyjne i zarejestrujemy chętne panie na badania w mammobusie.

8 listopada mammobus LUX MED Diagnostyka zawita do Zakopanego i zaparkuje na Placu Niepodległości. Przebadamy tam panie w wieku 40 – 75 lat. Kobiety objęte Programem NFZ i kwalifikujące się aktualnie na badanie, zostaną przebadane bez skierowania, z kolei panie poza Programem (w wieku 40 – 49 oraz 70 – 75 lat) będą musiały okazać skierowanie, wystawione przez lekarza dowolnej specjalizacji.

W programie dania otwartego znajdzie się szereg aktywności sportowych, m.in. specjalna oferta treningowa:

16:00 ZDROWE PLECY- Magda G.
17:00 TRENING FUNKCJONALNY – Paulina
18:00 TRENING OBWODOWY -Paulina
19:00 BODY SCULPT -Ewelina
19.00 AQUA AEROBIC -Paulina
20:00 ZUMBA -Ewelina
 

Dodatkowo podczas dnia otwartego przewidziano 10% rabatu na wszystkie karnety dla nowych użytkowników, szereg nagród niespodzianek, a także inne stanowiska zaproszonych firm.

W imieniu LUX MED i Organizatora serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty. Niech miesiąc walki z rakiem piersi zmobilizuje panie do zainteresowania się profilaktyką raka piersi!