Dwa nowe mammobusy już niebawem!

Zgodnie z założeniami wniosku Projektowego obecnie realizowane jest zamówienie na dostawę dwóch naczep, przystosowanych do pełnienia funkcji gabinetu mammograficznego –  mammobusów. Niezmiernie cieszymy się z możliwości modernizacji naszej floty. Nowe mammobusy zastąpią dwie najbardziej wysłużone naczepy.

Wysoki standard wykończenia i wiele innowacyjnych rozwiązań, zastosowanych w produkcji, zagwarantują Paniom pełen komfort wizyty w mammobusie, a technikom ułatwią codzienna pracę. Jesteśmy przekonani, że wszystkie Kobiety, które odwiedzą nasze nowe mammobusy i wykonają w nich badanie mammograficzne  będą usatysfakcjonowane z udogodnień, które w nich zastaną.

Przetarg na produkcję wygrała polska firma Autokontener Sp. z o.o., mająca duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji naczep i pojazdów specjalistycznych (sportowe, telewizyjne, eventowe). Cieszymy się, że to polska firma, realizuje usługę na najwyższym poziomie, a jakość wykonania przewyższa jakość proponowaną przez naszych dotychczasowych, zagranicznych dostawców. Wierzymy, że nasza wieloletnia praktyka pracy w mobilnych gabinetach medycznych oraz profesjonalizm firmy produkującej naczepy przełoży się na pełne zadowolenie użytkowników mammobusów. Nowe naczepy wyposażone będą w przestronną poczekalnię, a także zmodyfikowany system przebieralni, co z pewnością skutkować będzie usprawnieniem badań. Bardzo wydajna klimatyzacja, doskonały system oświetleniowy oraz kompaktowo wyposażone pomieszczenie socjalne dla techników dopełniają obrazu profesjonalnych, super nowoczesnych naczep.

W mammobusach instalowane są nowoczesne aparaty mammograficzne firmy PLANMED, wyprodukowane w 2015 roku.

W bieżącym tygodniu odbyła się wizyta kontrolna w hali produkcyjnej i mogliśmy zaobserwować postępy prac przy konstruowaniu naczep. Wszystkie prace idą zgodnie z planem, w związku z czym pod koniec stycznia nowe mammobusy będą gotowe do użytku i wyjadą w trasę.