Dr Małgorzata Cymerman - Dyrektor LUX MED Mammografia w podcaście Kaufland Polska na antenie TOK FM

Z przyjemnością informujemy, że dr Małgorzata Cymerman – Dyrektor Medyczny LUX MED Mammografia została zaproszona do udziału w podcaście zatytułowanym „W zgodzie ze sobą – zdrowe nawyki oraz regularne badania kluczowymi czynnikami w codziennej profilaktyce”.

Podcast jest jednym z odcinków cyklu przygotowanego przez Kaufland Polska we współpracy z radiem TOK FM. Seria, na którą składa się 8 odcinków publikowana jest na antenie radia pod nazwą „W zgodzie ze sobą i z naturą – poradnik świadomego konsumenta”. Do rozmów o zdrowych nawykach żywieniowych, profilaktyce zdrowotnej, idei zero waste czy ochrony środowiska Kaufland zaprosił influencerów, przedstawicieli różnych branż, a także własnych ekspertów, którzy w codziennej pracy zajmują się odpowiedzialnym biznesem.

Gorąco zachęcamy wszystkie Panie do wysłuchania odcinka. Dr Małgorzata Cymerman przekazuje w nim wiele cennych informacji na temat szeroko pojętej profilaktyki raka piersi. Porusza między innymi kwestię najnowszych statystyk dotyczących zachorowalności,  uzasadnia, jak często i jakie badania kontrolne w kierunku raka piersi powinny wykonywać kobiety w różnych grupach wiekowych, czym jest prewencja pierwotna i czym różni się od profilaktyki wtórnej, a także rozprawia się z obawami i mitami jakie narosły wokół badania mammograficznego.

Podcast dostępny jest pod linkiem:

https://audycje.tokfm.pl/w-zgodzie-z-soba-i-z-natura