Bezpieczne badania mammograficzne w stacjonarnych pracowniach mammograficznych LUX MED Diagnostyka

Uprzejmie informujemy, że wznowiliśmy możliwość wykonania badań mammograficznych (odpłatnych, abonamentowych i w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi ) w  trzech stacjonarnych pracowniach LUX MED Diagnostyka.

Placówki realizujące badania działają od poniedziałku do piątku w następujących lokalizacjach:

Warszawa – ul. Św. Barbary 6/8

Łódź – ul. Milionowa 2 G

Gdańsk – al. Zwycięstwa 49

Pracownia na terenie Szpitala Bielańskiego przy ulicy Cegłowskiej 80 pozostaje nieczynna do odwołania.

Na badania można rejestrować się pod numerem telefonu: 58 666 24 44 lub na stronie www.mammo.pl/formularz.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pań oraz personelu medycznego na terenie placówek wprowadziliśmy szczególne zasady postępowania:

  • Trzyetapowy wstępny wywiad medyczny z każdą Pacjentką.
  • Osoba towarzysząca może uczestniczyć w badaniu wyłącznie w przypadku, gdy Pacjentką jest osoba niepełnosprawna wymagająca pomocy.
  • Personel wyposażamy w niezbędne środki ochrony osobistej. Pacjentki powinny stawić się na badanie w maseczce ochronnej.
  • Przed badaniem dezynfekujemy pracownię i aparaturę diagnostyczną.
  • Wyniki badań wysyłamy pocztą lub mailem za zgodą Pacjentki.

Jednocześnie przypominamy, że badania w mobilnych pracowniach mammograficznych są wstrzymane do odwołania.   Zaplanowane dotychczas badania przekładamy na terminy późniejsze, o których informujemy zarejestrowane Panie na bieżąco.

Planujemy już także nowe pobyty pracowni mobilnych w drugiej połowie roku. Jeśli jesteś zainteresowana badaniem zapraszamy do rejestracji !!

Zadzwoń pod numer telefonu 58 666 24 44 i dowiedz się, gdzie i kiedy będziesz mogła wykonać badania w Twojej miejscowości!!