Ambasadorki i Ambasadorzy badań profilaktycznych

Od kilku miesięcy realizujemy akcję zapraszania do  promocji profilaktyki Ambasadorek i Ambasadorów badań mammograficznych. Cieszymy się, że nasza inicjatywa zapoczątkowana w ramach Projektu Funduszy Norweskich i kontynuowana po jego zakończeniu, spotyka się z pozytywnym odzewem.

Ambasadorkami i Ambasadorami badań, czyli wyedukowanymi w kwestii profilaktyki oraz wspierającymi realizację Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, są osoby aktywnie udzielające się społecznie w swoich środowiskach, działające w różnego rodzaju instytucjach, stowarzyszeniach, zakładach pracy przyjaznych kobietom. Są wśród nich nauczyciele, księża, urzędnicy, fryzjerki, kosmetyczki, pielęgniarki, działaczki i działacze społeczni. Jako, że akcja adresowana jest do kobiet, większość Ambasadorów stanowią Panie, ale z przyjemnością włączamy w akcję także Panów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za propagowanie  w swoich środowiskach potrzeby badań profilaktycznych Jesteśmy przekonani, że ta pro obywatelska postawa powoduje satysfakcję również u osób promujących badania! Razem działajmy na rzecz zdrowia kobiet!