Aktywność fizyczna sprzymierzeńcem w profilaktyce zdrowotnej. 44 Maraton Warszawski z udziałem naszych pracowników.

Aktywność fizyczna, obok zdrowej diety, ograniczenia alkoholu i papierosów oraz dbałości o  prawidłową wagę ciała jest największym sprzymierzeńcem w profilaktyce zdrowotnej.

Przykładamy do tego ogromną wagę nie tylko jako Grupa LUX MED, ale także jako jej pracownicy. Jesteśmy Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Nasi pracownicy nie tylko dbają o komfort i bezpieczeństwo uczestników takich imprez, ale są też ich aktywnymi uczestnikami.

W 44 Maratonie Warszawskim, który odbywał się 25 września w Warszawie LUX MED był oficjalnym partnerem medycznym imprezy a jedną z uczestniczek była zawsze pogodna i uśmiechnięta,  Aleksandra Łukawska.

Ola, która pracuje w LUX MED na stanowisku asystenta ds. telefonicznej obsługi pacjenta codziennie dzwoni do naszych Pacjentek i rejestruje Panie na bezpłatne badania mammograficzne. Bieganie jest jej wielką pasją od 6 lat.  Dotychczas startowała aż  w 95 zawodach, w tym 3 maratonach i 14 półmaratonach. W 2018 roku zdobyła Koronę Polskich Półmaratonów  – przebiegła 5 półmaratonów w roku. 44 Maraton Warszawski w swojej kategorii OPEN K30 Ola ukończyła na 462 pozycji. Serdecznie gratulujemy!