Akcja profilaktyczna podczas Kina Kobiet w Gdyni

Już w najbliższy czwartek 27 października w kinie Helios w Gdyni (w Centrum Handlowym Riwiera) odbędzie się wieczór filmowy dla Pań. Od godziny 18:00 na Uczestniczki czekać będą różne atrakcje i niespodzianki, a około godziny 19:00 rozpocznie się seans filmowy komedii „Szkoła uwodzenia Czesława M.”.

W związku z miesiącem walki z rakiem piersi, który przyda w październiku, Organizatorzy postanowili połączyć wieczór filmowy z akcją profilaktyczną dla kobiet. Dzięki ich uprzejmości, LUX MED Diagnostyka również weźmie udział w akcji. Przygotujemy stanowisko edukacyjne, na którym dostępne będą fantomy piersi do nauki samobadania. Oprócz tego będziemy prowadzić rejestrację na badania do mammobusu, który 10 listopada zjawi się przy Urzędzie Miasta w Gdyni.

Organizatorzy zaprosili szereg firm z różnych branż, aby uatrakcyjnić wieczór m.in. Galerię rajstop i bielizny Christelle, która wspiera kampanię „Dotykam-Wygrywam”, promującą edukację w zakresie samobadania oraz noszenia właściwego rozmiaru biustonosza. Podczas wydarzenia Przedstawicielki Christelle będą zbierać niepotrzebne, źle dopasowane staniki do „re(CYC)lingu”. Zysk ze zutylizowanych biustonoszy przekazany zostanie na wsparcie działań na rzecz walki z rakiem piersi, podejmowanych przez Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

W akcję włączą się także pracownicy firmy kosmetycznej Avon, która w ramach akcji „Avon kontra rak piersi” również promuje profilaktykę – m.in. poprzez sprzedaż produktów z różową wstążką.

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo konkursów i niespodzianek, podczas których można będzie wygrać nagrody ufundowane przez firmy: Ziaja, Lirene, Oriflame, Salon Urody Mademoiselle, „DepilConcept”, Studio Figura Gdynia Śródmieście, Jumpcity, Hebe.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie do wzięcia udziału w tym kobiecym wydarzeniu!